S výjimkou eshopů svět obchodu pořád stojí a padá na osobních vztazích. Obchodníci, kteří si osvojili pravidla kultivovaného projevu, snáze a rychleji navazují vztahy se zákazníky a dlouhodobě dosahují lepších výsledků. Od umění podat ruku, přes zvládnutí správné hierarchie představování až po vhodný výběr oděvu pro konkrétní příležitost - přijďte si pro konkrétní tipy, jak na klienta udělat bezvadný dojem, abyste nakonec byli úspěšní.

ZAMĚŘENÍ SEMINÁŘE

Osobní schůzky jsou „denním chlebem“ každého obchodníka. Reprezentuje při nich firmu, její hodnoty a svým osobním projevem dokáže, pozitivně či negativně, ovlivnit výsledek obchodního jednání a úspěch celého obchodu.

Získejte cenné informace, jak se korektně chovat v té které situaci, a osvojte si nejen zdvořilostní návyky, které jsou nutné, ale i ty, které Vašemu projevu dodají novou úroveň. Provedeme vás situacemi jako je představování, výměna vizitek, předávání darů nebo pracovní oběd a přidáme další tipy, které okamžitě využijete v praxi. 

KOHO SEMINÁŘ OSLOVÍ

Seminář Byznys etiketa pro obchodníky je určen pro obchodníky a další profese, které jsou v osobním kontaktu s klienty - pojišťovací agenty, finanční poradce, privátní bankéře, realitní makléře, manažery všech úrovní včetně jednatelů a majitelů firem.

Více na: Byznys etiketa pro obchodníky

© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia