Už přemýšlíte, jak budete dělat marketing ve vaší firmě v roce 2020? Sebelépe koncipovaný obchodní koncept může ztroskotat, pokud není uveden na trh vzrušujícím a zároveň fungujícím způsobem - kreativním marketingovým mixem. Zapomeňte na legendární marketingový mix 4P. Přijďte se přesvědčit, že jste doma v aktuálních trendech marketingu, které reagují na překotné změny společnosti, zejména na progresivní digitalizaci ve všech odvětvích.

ZAMĚŘENÍ SEMINÁŘE

Společnost se mění a spolu s ní i nároky zákazníků. Marketingové koncepty, které před pár lety spolehlivě „fungovaly“, se dnes na prahu digitální revoluce 4.0 jeví jako úsměvné. Jedna věc se ale nemění - pružná reakce na potřeby zákazníka zůstává základním předpokladem úspěšného obchodu.

Zveme vás na malou prověrku marketingové vitality vaší firmy. Seznámíme vás s konkrétními nástroji produktové, cenové, distribuční a komunikační strategie a s principy kreativního přístupu. Společně zhodnotíme účelnost a účinnost vámi využívaných nástrojů v porovnání s aktuálními marketingovými trendy.

KOHO SEMINÁŘ OSLOVÍ

Seminář Jak sestavit marketingový mix pro rok 2020 je určen pro management firem a vedoucí i řadové pracovníky obchodně-marketingových útvarů.

Více na: Jak sestavit marketingový mix pro rok 2020

© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia