ZAMĚŘENÍ SEMINÁŘE

O mobilních aplikacích jste nejen slyšeli, ale určitě je i sami aktivně využíváte jako zákazníci nebo klienti. Zajímá vás, jaký je potenciál jejich využití pro vaše podnikání, marketing nebo pro komunikaci s klienty?

Poskytneme vám přehled, čeho je možné s mobilními aplikacemi dosáhnout. Projdeme cestu od nápadu přes rozpracování a vývoj až po spuštění aplikace do ostrého provozu. Ukážeme si správné postupy včetně důrazu na uživatelskou přívětivost a neopomeneme zmínit problémy a typické chyby. Jistě vás bude zajímat i taková „maličkost“, jak lze na mobilních aplikacích vydělávat.

KOHO SEMINÁŘ OSLOVÍ

Seminář Jak vytvořit mobilní aplikaci o vaší firmě pro vaše klienty je určen manažerům obchodu a marketingu, inovativním šéfům firem a všem dalším, kteří chtějí posunout komunikaci se zákazníky na novou úroveň. Tématiku využijí i organizace veřejného sektoru, které potřebují marketingově přemýšlet, protože mají rovněž klienty.

PROGRAM  (9,00 – 15,30 HOD)

1. Motivace k využití mobilních aplikací
2. Proces vývoje mobilní aplikace
3. Bude vás dále zajímat
4. Diskuse – a kde vidíte potenciál vy?

DALŠÍ INFORMACE  

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních. V ceně semináře je celodenní občerstvení včetně teplého oběda. Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do poznámky v objednávkovém formuláři, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

KDO PRO VÁS PŘEDNÁŠÍ

Mgr. Petr Kott

Mgr. Petr Kott

Petr Kott vystudoval informační technologie na Masarykově univerzitě v Brně. Již 10 let se pohybuje v oblasti vývoje software jako vývojář, projektový vedoucí a návrhář aplikací. Pět let působil pracovně v zahraničí (Skandinávie, Nový Zéland, Indie), kde se podílel na tvorbě různých systémů pro start-upy i větší korporace. Před dvěma lety založil vlastní firmu, která má za sebou vývoj několika desítek mobilních aplikací pro různé typy klientů.

 

Více ZDE

© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia