ZAMĚŘENÍ SEMINÁŘE

Konstrukce kupní smlouvy se zahraniční protistranou, která má často jinou obchodní kulturu, je velmi obtížná. Pravidla Incoterms nabízejí obchodním partnerům praktické nastavení základních práv a povinností prodávajícího a kupujícího v okamžiku realizace obchodu, tedy při dodání zboží.

Nabízíme vám aktuální výklad zbrusu nových pravidel Incoterms 2020, díky jejichž využití uspoříte čas při vyjednávání s obchodními partnery i při řešení možných budoucích sporů. Znalost logiky Pravidel je základní výbavou každého, kdo je aktivní v mezinárodním obchodu.

KOHO SEMINÁŘ OSLOVÍ

Seminář Nová pravidla Incoterms – revize 2020 je určen pro manažery exportu, importu, obchodníky, zasílatele, dopravce, zaměstnance bank a pojišťoven, pracovníky celních úřadů i celní deklaranty. 

PROGRAM  (9,00 – 13,00 HOD)

1. Základní kameny konstruktu pravidel Incoterms
2. Co pravidla Incoterms řeší
3. Podrobný přehled změn v revizi pravidel Incoterms 2020 proti revizi roku 2010

4. Detailní výklad jednotlivých pravidel

5. Vztah pravidel Incoterms a dalších ujednání a smluv v oblasti mezinárodního obchodu

6. Diskuse nad dotazy z vaší praxe


ICC logo                     Incoterms 2020

 

KDO PRO VÁS PŘEDNÁŠÍ

Ing. Petr Rožek

Ing. Petr Rožek

Petr Rožek je autorem českého překladu Pravidel Incoterms 2020 a aktuálně prvním a zatím jediným certifikovaným lektorem ICC pro Incoterms 2020. Má dlouholetou praxi v exekutivních pozicích ve společnostech zabývajících se různými druhy mezinárodní dopravy. Je také zkušeným lektorem v oblasti dopravy, logistiky, škod a pojištění.

 

Více ZDE

© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia