ZAMĚŘENÍ KURZU

Připravit se dnes na spuštění nového e-shopu není nic jednoduchého.  E-commerce je již dospělý obor s konkurencí 40 000 českých e-shopů a na českém trhu se prosazují i silní zahraniční hráči. Jak na tomto poli uspět?

Kurz zahrnuje nastavení obchodního modelu, produktu, ceny, distribuce, skladových a logistických procesů. Zjistíte, jak vybrat správnou e-shopovou platformu a také, co vše vymezuje legislativa.Dále se zaměříme na marketing a jednotlivé kanály, jejich správné měření a nastavení a v neposlední řadě na zlepšení výkonu e-shopu.

CO JE KOMBINOVANÝ KURZ

Využívá časově optimální kombinaci prezenčního studia s lektorem (3 celodenní semináře v několikatýdenních odstupech) a distančního samostudia, kdy si sami rozhodujete o tom, kdy studujete. Samostudium je doplněno o otázky či úkoly, které ověří, zda jste látce plně porozuměli s následnou možností živé konzultace s lektorem. Kurz je zakončen závěrečným online testem znalostí a certifikátem, který prokazuje úspěšné absolutorium.

KOHO KURZ OSLOVÍ

Kurz Specialista provozování e-shopu ocení především firmy, které potřebují vlastního odborníka pro svůj nově zamýšlený nebo čerstvě založený e-shop. Přínosné inspirace naleznou v kurzu i manažeři existujících e-shopů, kteří by rádi překonali jejich dětské nemoci, a hledají cesty, jak dále růst.

PŘEHLED MODULŮ VZDĚLÁVACÍHO KURZU

Pro podrobnou náplň jednotlivých modulů, prosíme, klikněte zde.

DALŠÍ INFORMACE

Jako účastník kurzu obdržíte po jeho absolvování certifikát, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních. Podmínkou získání certifikátu je úspěšné složení závěrečného testu. V ceně kurzu jsou tři celodenní semináře, dále písemné a/nebo elektronické podkladové materiály pro distanční samostudium a závěrečná online zkouška. Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do poznámky v objednávkovém formuláři, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

Více na: Specialista provozování e-shopu

© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia