Marketing

Business Academy vzkazuje „Brno se má na co těšit.“

Publikoval Kamil Komenda14.3.2017

Business Academy je studentský spolek organizující nadupané přednášky, zajímavé workshopy, exkurze a je také matkou konference Glorious.

Business Academy vzkazuje „Brno se má na co těšit.“ 2 fotografie ve fotogalerii

Business Academy je studentský spolek organizující nadupané přednášky, zajímavé workshopy, exkurze a je také matkou konference Glorious.

Cílem letního semestru je posunout studenty zase o kousek dál. Chceme je motivovat a inspirovat k tomu, aby byli zítra lepší, než jsou dnes.

I my se toužíme zdokonalovat, proto jsme se rozhodli tento semestr pojmout netradičně a celý ho sjednotit pod jednu marketingovou kampaň s názvem „Je čas být lepší“, která vám postupně odhalí řečníky, na které se v Brně od února až do června můžete těšit.

Zde se můžete podívat na promo video kampaně pro letní semestr 2017.

https://www.facebook.com/BusinessAcademyBrno/videos/877587599010707/?__mref=message_bubble

Prostřednictvím nevšedních, inspirativních a energií nabitých přednášek a workshopů chceme studenty podnítit k neustálému zdokonalování. Chceme jim připomenout, že úspěch není pro ty, co sedí doma. Chceme, aby si uvědomili, že není na co čekat. Není čas ztrácet čas.

Na brněnském podiu se proto představí Jakub Havrlant - zakladatel startupu a serveru Bezrealitky.cz a CEO investiční skupiny Rockaway Capital, Eva Vašková-Čejková zakladatelka projektu Ženy s.r.o. a CEO ConPro, Michala Zámec zakladatel a CEO online parfumérie Notino (dříve Parfums.cz), Miroslav Singer český ekonom, ex guvernér České národní banky, hlavní ekonom společnosti Generali CEE Holding a Dan Ťok český manažer, politik, Ministr dopravy, Pavol Varga generalní manažer IBM, Dell pro Slovensko a Rakousko a Jakub Ptáčin spoluzakladatel občanského sdružení Backspace, zakladatel značky Poctivo a Co-founder Studio Echt.

Sledujte na naše facebookové stránky, kde se dozvíte více. https://www.facebook.com/BusinessAcademyBrno/?fref=ts

Nezapomeňte právě teď  #JeCasBytLepsi

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia