Marketing

Dan Ťok Nejtěžších je vždy těch 10 sekund před rozhodnutím

Publikoval Redakce24.5.2017

Dan Ťok je od roku 2014 ministrem dopravy České republiky. Tady v Brně absolvoval Fakultu strojního inženýrství na VUT. Na počátku kariéry působil jako projektant - konstruktér parních kotlů a vypracoval se až na ředitele divize. Od roku 1994 působil jako

Dan Ťok Nejtěžších je vždy těch 10 sekund před rozhodnutím 2 fotografie ve fotogalerii

Dan Ťok je od roku 2014 ministrem dopravy České republiky. Tady v Brně absolvoval Fakultu strojního inženýrství na VUT. Na počátku kariéry působil jako projektant - konstruktér parních kotlů a vypracoval se až na ředitele divize. Od roku 1994 působil jako člen statutárních orgánů mnoha společností, byl například generálním ředitelem ABB Energetické systémy. V letech 2008 - 2014 zastával post předsedy představenstva a generálního ředitele firmy SKANSKA. Následně byl jmenován ministrem dopravy.

Přijede za námi ministr! My ho ale nezveme kvůli současné pozici, ale kvůli těm předchozím. Přijede povyprávět o tom, jak to funguje ve velké korporaci. O tom, jak řídit firmy a lidi, ale především jak se rozhoduje. Dozvíš se, co je pro něj při různých rozhodnutích nejdůležitější. Zjistíš spoustu praktických věcí z fungování velkých firem, ale například i to, jak fungovat se svým šéfem.

Čeká tě přednáška, po která bude následovat moderovaná diskuze. A rozhodně by sis to neměl nechat ujít!

Více informací zde.

Kdy: 29. května 18:00 - 20:00

Kde: Fakulta stavební VUT v Brně, Veveří 331/95, Brno

Proč: Protože #JeCasBytLepsi

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia