#Marketing

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS opět výrazně ekonomicky roste

Kamil Komenda29.8.2017

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners zaznamenala v první polovině tohoto roku návrat k výraznému ekonomickému růstu. Dařilo se jí zejména v České republice, kde zvýšila oproti roku 2016 zisk před zdaněním o více než 20 % a čistý obrat o více než 11 %. Obrat celé skupiny dohromady se spolupracující inkasní agenturou Cash Collectors pak dosáhl více než 390 mil. Kč. Za rok 2017 by tak mohl celkový obrat skupiny Havel, Holásek & Partners dosáhnout 800 mil. Kč.

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS opět výrazně ekonomicky roste

 „Naše firma roste nepřetržitě od svého vzniku v roce 2001. V loňském roce nicméně klesl obrat naší kanceláře v Bratislavě. Proto jsme přijali řadu restrukturalizačních opatření, ukončili jsme spolupráci se dvěma slovenskými partnery, posilujeme tým na všech pozicích a nyní jednáme s kandidáty z předních mezinárodních kanceláří o navázání spolupráce na úrovni partnera. Bratislavskou kancelář jsme také na začátku prázdnin přestěhovali do reprezentativních prostor nového business centra v atraktivní čtvrti Zuckermandel pod Bratislavským hradem. Věříme, že výsledky na Slovensku budou již v druhé polovině roku opět výrazně lepší,“ říká k aktuální ekonomické kondici kanceláře její zakladatel a řídící partner Jaroslav Havel.

Celkový ekonomický růst Havel, Holásek & Partners pozitivně ovlivňuje především poskytování právních služeb českým a slovenským podnikatelům, a to zejména v oblasti nemovitostních projektů, fúzí a akvizic, právního a daňového strukturování osobního majetku a obchodních sporů.Velmi úspěšně se také rozvíjí trestněprávní praxe v podobě úzké spolupráce s advokátní kanceláří SEIFERT A PARTNEŘI, kterou Havel, Holásek & Partners zahájila v polovině loňského roku.

Prioritou kanceláře nadále zůstává posilování vedoucí pozice na trhu, další rozšiřování služeb a upevňování vztahu s klíčovými klienty, a to bez dalšího zásadního nárůstu počtu právníků.

„Zejména v České republice se nám daří si dlouhodobě udržet ty nejtalentovanější právníky na trhu. Je to dáno především tím, že klademe velký důraz na jejich profesní rozvoj a interní kariérní růst, který u nás může být výrazně rychlejší než u konkurence. Od začátku tohoto roku jsme například povýšili pět našich právníků na pozice partnerů,“ dodává Jaroslav Havel.  

Převzato: AMI COMMUNICATIONS

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.