Marketing

Ivana Rosova - Fashion Group - Kde se rodí styl

Publikoval Redakce28.4.2017

Dámská business móda může být stylová, zvláště pokud si vezmete klobouk. Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club oslavil MDŽ skutečně ženským způsobem – módou a líčením.

Ivana Rosova - Fashion Group - Kde se rodí styl 4 fotografie ve fotogalerii

Dámská business móda může být stylová, zvláště pokud si vezmete klobouk. Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club oslavil MDŽ skutečně ženským způsobem – módou a líčením.

Pokud byste hledali business módu, která v sobě snoubí sílu, ženskost a praktickou použitelnost, našli byste ji pod značkou IRFG, tedy Ivana Rosova Fashion Group. V showroomu návrhářky Ivany Rosové proběhlo ve spolupráci se značkami Sephora a La Modista mimoklubové setkání plné krásy a inspirativních kombinací.

„Idea na vytvoření značky IRFG vznikla na základě myšlenky, že dámskou módu do kanceláře a pro byznys mnoho výrobců nenabízí. V pánské módě se za posledních 20 let etablovalo celosvětově už mnoho značek a na mužích je znát, že mají kde vybírat. Proto jsem se rozhodla využít svých zkušeností z vrcholového managementu a jako vystudovaná módní návrhářka jsem vytvořila novou mezinárodní značku pro ženy manažerky a podnikatelky. Mým cílem je naučit ženy nebát se barev, obléci se do kvalitních materiálů na obchodní schůzky, obědy nebo večeře, či na komfortní denní nošení do kanceláře.  Na obchodní cesty se můžete obléknout tak, abyste si vždy zachovaly ženskost a eleganci, což v dominantně mužském byznys světě není vždy snadné. Proto originalita respektující osobnost našich zákaznic, něžné ženské barvy, kvalitní a luxusní materiály spojené s jednoduchou elegancí nejlépe vystihují motto mé značky,“ říká o své značce Ivana Rosová, která ji právě na setkání dámského klubu uvedla a nabídla svou módu u příležitosti Mezinárodního dne žen.

Bez klobouku ani krok

Co by to ovšem bylo za eleganci, kdyby nebylo klobouku. Petra Kvarčáková je nekonvenční designérka klobouků a jejich velká propagátorka v ženské módě. Na setkání svou značku La Modista představila a s hosty si o nich dlouze povídala. Tedy především o tom, jak a kam klobouky nosit.

„Ve své tvorbě se zaměřuji na vyzdvižení ženské krásy, jemnosti a individuality. Dámy, které nosí mé klobouky, jsou zdravě sebevědomé, znají vlastní hodnotu a touží vyjádřit svou ženskost osobitými doplňky. Proto žádají kvalitu, originalitu a osobní přístup. Mnohokrát si ke mně přicházejí zákaznice pro svůj první klobouk. Klobouky La Modista často evokují dobu první republiky, kterou máme spojenou s elegancí a noblesou. Ze zkušeností svých zákaznic vím, že na klobouk reaguje pozitivně hlavně jejich okolí. Důkazem je chování mužů k ženě v klobouku – jsou mnohem galantnější a pozornější. Klobouk je opravdu jakýmsi nástrojem k pozitivní změně postojů a chování,“ vypráví o kloboucích Petra Kvarčáková a nám už je jasné, že se bez vlastního klobouku neobejdeme. A to především do práce, protože představené klobouky byly vyrobeny speciálně pro business kolekci.

Vyprávění o módě a kloboucích doplnila stylistka Alžběta Matyas představením stylingu a trendů na jaro a léto 2017. Nyní už víme, jaký typ oblečení a jaké barvy nám sluší. Nezapomínejme na líčení, které k ženám a módě patří. V pohotovosti byly make-up artistky z parfumerie Sephora, které završily oslavy svátku žen inspirujícími trendy pro letošní jarní a letní sezónu. Čirou krásu a čistotu přírody pak představovala křišťálová voda z islandského ledovce Aqua Angels, kterou se mohly dámy osvěžit během celé akce.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou.  

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia