Lidé a firmy

Konference 0100 Conferences už po jedenácté v Praze

Publikoval Redakce22.3.2022

Evropští investoři Private Equity (PE) a Venture Capital (VC) se 6. dubna 2022 sejdou v Praze, aby se podělili o své zkušenosti z CEE regionu.

Konference 0100 Conferences už po jedenácté v Praze 1 fotografie ve fotogalerii
Už 11. ročník konference 0100 Conferences zaměřený na region střední a východní Evropy se uskuteční v novorenesanční budově hotelu NH Collection Prague Carlo IV a jeho součástí budou panelové diskuse, workshopy, soukromé debaty a vyhledávaný networking. Pro vybrané účastníky bude tradičně připravena také VIP večeře, novinkou je večerní ochutnávka vín. Program konference je nabitý nejen zajímavými tématy, ale také atraktivními jmény z oblasti Private Equity a Venture Capital.

Největší investorská jména z regionu přijedou hovořit o tématech, jako je State of the PE market in the CEE regionHow to activate the private capitalOrganic vs Venture-Backed Growth, či Fundraising in Private Equity and Venture Capital a mnoho dalších.

O své zkušenosti a postřehy se podělí mimo jiné Milan Kulich (Director, Advent International), Kerim TÜRKMEN (Partner, Mid Europa Partners), Marco Natoli (Head of Lower Mid-Market - Northern, Eastern & Southern Europe, Equity Investments, European Investment Fund) nebo Ondřej Bartoš (Partner, Credo Ventures).
 
Foto: 0100 Conferences 

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia