#Lidé a firmy

Novým CEO skupiny Fortuna Entertainment Group je Victor Corcoran, David Vaněk bude nadále zastávat pozici generálního ředitele pro Českou republiku

Redakce26.8.2022

Skupinu Fortuna Entertainment Group (Feg), předního poskytovatele sázek a her ve Střední a Východní Evropě, nově povede Victor Corcoran. Rodilý ir naposledy plnil úlohu CEO ve společnosti Paddy Power Online, která je součástí jednoho z největších globálních hráčů Flutter Entertainment Group. Své role se Victor ujme v polovině září. David Vaněk, který byl dočasně pověřen vedením Feg 1. března, bude po předání agendy pokračovat na pozici generálního ředitele v česku a zároveň zůstává předsedou představenstva.

Novým CEO skupiny Fortuna Entertainment Group je Victor Corcoran, David Vaněk bude nadále zastávat pozici generálního ředitele pro Českou republiku 1 fotografie ve fotogalerii

Victor Corcoran má rozsáhlé mezinárodní zkušenosti z herního businessu i dalších odvětví orientovaných na zákazníky. Kromě jiného strávil více než 9 let ve vedení telekomunikační společnosti Digicel a podílel se na řízení dalších úspěšných projektů.

„Je mi ctí, že jsem dostal příležitost vést FEG a velmi se těším, až se setkám s týmem a dozvím se více detailů. Těší mě, že mám možnost stavět na silných základech, které David vytvořil a věřím, že tento potenciál dokážeme společně využít a dál rozvíjet,“ komentoval Victor Corcoran své jmenování do funkce.

David Vaněk, který v souladu s plánem úspěšně splnil svoji misi na pozici Interim Group CEO, bude ze své pozice Generálního ředitele v Česku nadále pokračovat v přípravě nové komplexní strategie FEG a společně s Victorem úzce spolupracovat na jejím dokončení.

„Děkuji za důvěru a za příležitost vést tuto skvělou společnost v překlenovacím období, než se našel nový CEO. Jsem hrdý na to, co jsme letos zatím dokázali a těším se na úzkou spolupráci s Victorem. Věřím, že v nadcházejícím období společně doladíme strategii, která nám pomůže v dalším růstu napříč všemi našimi trhy,“ uvedl k aktuální novince David Vaněk.

Foto: pxhere.com

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.