#Lidé a firmy

Packeta spouští doručování zásilek mezi fyzickými osobami do Rumunska. Cena služby Mezi námi z ČR do Rumunska začíná na 109 korunách

Redakce12.9.2022

Skupina Packeta, která vlastní přední českou technologickou firmu Zásilkovna, spouští doručování zásilek mezi fyzickými osobami do Rumunska. Z České republiky mohou do Rumunska zákazníci posílat své zásilky prostřednictvím služby Mezi námi za 109 Kč na výdejní místa, nebo na adresu kdekoli v Rumunsku za 169 korun. Služba funguje také pro doručování zásilek na rumunském trhu a také mezi všemi zeměmi, kde Mezi námi již funguje, to znamená v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Samotné zasílání zásilek mezi fyzickými osobami je velmi jednoduché: zákazník vyplní údaje pro odeslání zásilky v mobilní aplikaci a získá heslo, které při odesílání sdělí na jakémkoliv podacím místě Packety nebo Zásilkovny, kterých je celkově více než 8 tisíc. Doba doručení zásilky je 1–2 dny.

Packeta spouští doručování zásilek mezi fyzickými osobami do Rumunska. Cena služby Mezi námi z ČR do Rumunska začíná na 109 korunách  1 fotografie ve fotogalerii

„Rumunsko je již čtvrtou zemí, kde spouštíme naši službu Mezi námi pro zasílání zásilek mezi fyzickými osobami. Služba je mezi zákazníky velmi oblíbená, mobilní aplikaci si stáhlo již více než 4 miliony lidí. Jde o jeden z nejjednodušších a nejlevnějších způsobů odesílání zásilek na trhu. Podobně jako u dalších našich služeb jsme mysleli především na to, aby byl celý proces maximálně jednoduchý, pohodlný, levný a rychlý a zákazníci tyto přednosti oceňují,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

Služba doručování zásilek mezi fyzickými osobami Mezi námi funguje velmi jednoduše. Do mobilního telefonu si zákazník stáhne aplikaci Zásilkovna (v ČR) nebo Packeta (ve všech ostatních zemích) (dostupná pro Android i iOS) a zadá své registrační údaje, kterými jsou pouze jméno, telefon a e-mail. Nic víc není potřeba. Tyto údaje zadává pouze jednou, každou další zásilku si aplikace už pamatuje.

Při odesílání již konkrétní zásilky vyplní údaje o odesílateli, vybere cílové výdejní místo, zvolí dodatečné služby (například dobírku) a zaplatí platební kartou online. Zásilka je tímto zaevidována v systému, zákazníkovi se zobrazí identifikační heslo zásilky. Pak už jen stačí zabalit, donést na libovolné podací místo a sdělit obsluze identifikační heslo. Obsluha nalepí na zásilku štítek a od zákazníka si ji převezme.

Cena pro doručení zásilky mezi fyzickými osobami z ČR do Rumunska na výdejní místa začíná na 109 Kč včetně DPH, při doručování na adresu je to 169 korun do maximálního rozměru 50 cm u nejdelší strany, součet délky, šířky a výšky zásilky nesmí přesáhnout 120 cm a váhu 10 kg. Pokud si zákazník pro doručování na VM v aplikaci zvolí dobírku, zaplatí 23 Kč včetně DPH.

Foto: Packeta

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.