#Marketing

Po stopách českého granátu

Publikoval Redakce7.6.2017

Právě touto cestou jsme se vydali v rámci dubnového mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Naše kroky nás zavedly až do Turnova, do společnosti Granát, kde jsme měli možnost seznámit se s celým procesem vzniku granátovéh

Po stopách českého granátu 4 fotografie ve fotogalerii

Právě touto cestou jsme se vydali v rámci dubnového mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Naše kroky nás zavedly až do Turnova, do společnosti Granát, kde jsme měli možnost seznámit se s celým procesem vzniku granátového šperku od třídění kamínků, jejich broušení až po konečné leštění hotového šperku.

Po absolvování velmi zajímavé prohlídky jsme se vypravili do turnovské galerie, malého muzea českého granátu, kde jsme se dozvěděli řadu dalších informací nejen ohledně těžby. Na vlastní oči jsme mohli vidět, jak šel čas se šperky s typicky rudým kamenem, prohlédnout si sklo s českými granáty. Součástí expozice byla například nejrůznější ocenění, na jejichž výrobě se turnovský podnik podílel.

Příjemným zpestřením celého setkání byla možnost si „osahat“ šperkařské řemeslo a vyzkoušet si zlatnické a brusičské práce. Třešničkou na dortu na závěr našeho setkání  byl dárek v podobě šperku,  který si členky  Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu odvážely s sebou do Prahy.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, spojují zábavu a osobní rozvoj – to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s odborníky z nejrůznějších oborů, kteří by mohli všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou, zaujmout.

www.helas-ladies-club.cz

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.