Marketing

Poplavte s námi proti proudu

Publikoval Lucie Kopalová18.6.2018

Na začátku všeho byla myšlenka. Malá rybka, které se vylíhla z nápadu udělat něco jedinečného a promlouvajícího za sebe sama. Jak ukázat světu, že to, co se na University of Applied Management učí, a jak se to taky učí, opravdu nejsou žádné mýty a pohádky, co dětem vyprávíte před spaním? Nakonec to šlo docela jednoduše. Konference. Náš nultý ročník s víc než výmluvným názvem „RYBA SMRDÍ OD HLAVY“.

Poplavte s námi proti proudu 1 fotografie ve fotogalerii

Možná v někom už jenom tohle vzbudí rozporuplné pocity, poklepe si na čelo a půjde prostě dál. Spoustu lidí právě tohle zaujalo, padlo jim to takříkajíc do oka, a chtěli vědět víc. Abychom podtrhli a dodali tomu jedinečnosti, pozvali jsme přednášet naše tehdejší studenty, nyní již absolventy. Byla to pro ně i pro nás neocenitelná a nezapomenutelná zkušenost. A v duchu toho, co hlásáme, že poznatky ze studia hned aplikujeme do praxe, jsme do celého dne zařadili i workshopy, kde všechny získané informace mohli hned praktikovat. Samozřejmostí pak bylo lapání nových rybek pomocí networkingu, možnost koučingu anebo zahrání si hry Get2KnowMe® přímo s jejich autorkami.

A letos? Chceme pokračovat dál v tradici. Nechali jsme naši myšlenkovou konferenční rybku trochu vyrůst a přikrmili ji o další nápady. Pouštíme ji do větších mezinárodních vod. Nenecháme ji plácat se na mělčině. Z konference jsme udělali den, který bude doslova zážitkem pro každého, kdo se zúčastní. Pokračujeme v tom, co hlásáme, takže dopoledne se budou všichni moci zúčastnit série přednášek, odpoledne pak pojedeme na vlnách praxe. Víme totiž opravdu dobře, jak to vypadá, když „RYBA SMRDÍ OD HLAVY… ALE I OD OCASU“. Pozvali jsme profíky na šupinu vzaté, aby promluvili o zajímavých a aktuálních tématech, díky kterým to rozhodně u vás nebude smrdět od hlavy ani od ocasu. Jsou mezi nimi taková jména jako Karla McLaren, Petr Pacher, Jirka Halousek, Karel Endlicher anebo třeba Libor Mattuš či Daniel Šmíd. Prakticky si své nově získané znalosti budou moci všichni, kdo zavítají do našich vod, zkusit pod ploutvemi Daniely Kraydlové, Aleše Vrány, Marie Bubeníkové, Petra Lercha a dalších. K vyzkoušení toho bude opravdu hodně. K zažití ještě víc. Během celého dne budou k dispozici kouči, každý může získávat nové rybky do svého rybníčků a patřičně předvést své šupiny.  

Navíc víme, že ne všichni měli tolik štěstí, aby byli zdravými rybami, proto chceme z výtěžku konference přispět neziskové organizaci Lize vozíčkářů. Můžete nám pomoci. Přijďte opečovat sebe sama a nechat se hýčkat v krásných prostorách hotelu Courtyard by Marriott v Brně, a to 21. 11. 2018. Přijďte dát svým šupinám ten správný lesk a objevit další proudy, do kterých se můžete směle vrhnout. Přijďte se inspirovat, motivovat. A hlavně… přijďte si to užít. Vždyť víte – rovnováha je ten klíč. Ať brzo neplavete s proudem a břichem nahoru. Místo toho poplavte s námi proti proudu. Bude to stát za to. 

Oficiální stránky konference: ZDE

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Fenomén 4.0 - Jen technologie nestačí
Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia