#Marketing

Ryba smrdí od hlavy

Redakce14.8.2019

aneb kam kráčí management 7.11. v Brně v hotelu Marriott

Ryba smrdí od hlavy 1 fotografie ve fotogalerii

Může se firma úspěšně rozvíjet a prosperovat, i když to shora poněkud zavání? Zajímá vás, kam kráčí dnešní management? Kterými směry je možné se vydat? Přijďte 7.11. 2019 do hotelu Marriott v Brně a dozvíte se nejen kudy kráčí, ale také, jak udržet krok a dostat se do první linie.

Letošní ročník nejvýznamnější manažerské konference chystá pro své účastníky hlavně otevřený inspirativní prostor, kde se účastníci budou potkávat s lidmi se stejnými hodnotami a kde získají cenné know-how jak zefektivnit svůj business. Dnes je již obecně známo, že úspěšný business je především o klíčových kontaktech.

Na celodenní akci vás čekají významní řečníci z ČR i zahraničí. Již nyní jsou zveřejněna první jména a témata některých přednášek. Petr Pacher, který se zabývá, mimo jiné, výzkumem psychodiagnostiky a vzděláváním pomocí tréninku, si připravil na konferenci téma Jak zařídit předání firmy kompetentnímu nástupci. Dále se na konferenci chystá vystoupit Adam Liška ze společnosti Bekaert Petrovice, kde denně nabíjí své kolegy pozitivní energií a svým přátelským přístupem, důvěrou a respektem. Na toto téma pro vás chystá přednášku Dědictví úspěšných leaderů přežívá v lidech, které při své cestě ovlivnili. Svou účast již potvrdil také profesor Vladimír Mařík – vědec, zakladatel a vědecký ředitel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT v Praze.

Nepatříte mezi nejsilnější angličtináře? Rozhodně se nebojte zúčastnit i live streamu v angličtině, protože můžete využít služby tlumočníka přímo do sluchátek, a tak vám nic neunikne. Ze zahraničních hostů již byly představeny Karla McLaren, uznávaná autorka knih a lektorka zabývající se oblastí sociálních věd a emocí, s přednáškou Managing Emotions: How Your Emotional Intelligence Sets the Tone for Your Entire Workplace, a dále Rae T Chois, která je především trenérka, mentorka a koučka a zabývá se hlavně prací s lidmi ve smyslu hledání jejich inspirace a motivace. Pro hosty si chystá téma Your Leadership Presence & Confidence.

Přednášky nabízí hostům nové pohledy a přístupy ve sféře businessu, nicméně jak říká jeden z řečníků, Petr Pacher:

„Ještě nikdo se nenaučil řídit auto ze sedadla spolujezdce. To stejné platí i pro business“.

Reálné praktikování získaných informací proto čeká účastníky na workshopech, které probíhají celý den, stejně jako osobní konzultace s profesionálními kouči. Program konference bude probíhat celý den paralelně na třech stagích. V hlavním přednáškovém sále poběží přednášky a ve dvou dalších sálech budou workshopy a ukázkový coaching dostupný všem účastníkům.

Nezapomeňte, že rybaření není jen práce, ale i odpočinek a relax, na který úspěšná a zdravá hlava nesmí zapomínat. Prvotřídní catering a bohatý doprovodný program se postará o to, aby se účastníci na konci dne cítili nejen plní nových užitečných zkušeností a znalostí, které mohou ve firmě hned využít, ale také s vnitřní pohodou, klidem a novou motivací. A samozřejmě se zásobou hodnotných kontaktů v kapse.

VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY NAJDETE NA STRÁNKÁCH KONFERENCE:

https://konference.universityam.com

 

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.