#Lidé a firmy

Společnost Livesport si pro monetizaci reklamního prostoru vybrala skupinu DIGNITY.

Redakce2.6.2023

Společnost Livesport, globálně působící pod značkou Flashscore si vybrala media zastupitele pro prodej reklamního prostoru v ČR. Stalo se jím seskupení firem DIGNITY.

Společnost Livesport si pro monetizaci reklamního prostoru vybrala skupinu DIGNITY. 1 fotografie ve fotogalerii

Reklamní prostor bude nabízet mediálním agenturám a klientům TISCALI MEDIA / ARBOmedia, které v Netmonitoru vystupují jako jedna entita. Pod sebe tak zařadí největší sportovní projekt na českém trhu. V rámci spolupráce bude TM / ARBO zastupovat weby Livesport.cz, Eurofotbal.cz, Tenisportal.cz a mobilní aplikaci LiveSport, která patří k největším na tuzemském trhu.

Návštěvnost společnosti Livesport do této doby nebyla oficiálně měřena. To se nyní mění.

„Cílem spolupráce je najít cestu, jak zachovat služby uživatelsky přívětivé a zároveň nabídnout reklamní prostor zadavatelům. Celkový počet zobrazení stránek na webu a v aplikaci Livesport je více než 380 miliónů měsíčně, což znamená víc než 1 miliardu reklamních impresí. Jedná se tak o největší zásah v tomto segmentu v ČR. Věříme, že v media plánování nyní můžeme nabídnout opravdu něco nového a velkého,“ říká Michal Kubík, CEO TISCALI MEDIA, a.s.

„Livesport je pro nás velká příležitost, jak vnést nový vítr na český mediální trh. Uvidíme, jak jeho projekty zahýbou s TOP 5 dle Netmonitoru.“, dodává Petr Jaroš, CEO ARBOmedia, s.r.o.

Reklamní systém pro výdej display reklamy i programatiku bude PERFORMAX. Jde o vlastní technologickou platformu pro optimalizaci reklamního prostoru, kterou již 10 let vyvíjí společnost Performax.cz, s.r.o.

Hlavním technologickým manažerem pro výběr a implementaci vhodných reklamních řešení se stal Hubert Gall, který ve společnosti Performax.cz působí na pozici Head of Ad Solutions, senior manager.
Rozvoj obchodních příležitostí napříč skupinou DIGNITY zaštítí Lukáš Havrda, Business Development Director.

„Naší velkou výhodou je to, na co jsme vsadili již před několika lety. Budovali jsme každou firmu samostatně. To se nyní ukazuje jako velká výhoda oproti konkurenci. Pokud přijde opravdu velký partner a potřebuje kompletní řešení, má tak k dispozici všechny naše společnosti, které klientovi mohou nabídnout komplexní spolupráci. Livesport tak bude mít k dispozici vydavatele, media zastupitele, mediální agenturu i technologie, čímž pokryje vše, co pro monetizaci reklamního prostoru potřebuje“, za celou skupinu shrnuje Jakub Hulík, CEO skupiny Dignity.

Foto: archiv skupiny DIGNITY

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.