#Marketing

Tikající klenoty klenotnictví Beny   

Rodinná šperkařská společnost BENY působí na českém trhu už víc jak čtvrt století. V jejích třech pražských buticích nacházejí zákazníci už delší dobu kromě drahocenných šperků a diamantů také náramkové hodinky světově proslulých značek. Jejich nabídka je každým rokem širší a různorodější. S tím souvisí i kvalitní poprodejní služby, na které se zájemci o koupi elegantního zboží mohou spolehnout.

Tikající klenoty klenotnictví Beny    18 fotografií ve fotogalerii

Prosperující zlatnictví Beny je založené na tradici rodiny Topalli, jejíž počátek lze najít v Chorvatsku v druhé polovině sedmdesátých let minulého století. Precizní výroba a zpracování šperků, stejně jako prodej diamantů umožnily expanzi firmy v počátcích devadesátých let až do Prahy.

Dnes najdeme BENY na třech vyhlášených pražských adresách. Butiky sídlí v Pařížské 8, v Karlově 18 a také na Václavském náměstí 52, kde zlatnictví kdysi v Praze začínalo. Dnes zde je umístěna i dílna, v níž vznikají originální šperky vlastní značky BENY a kde se provádějí případné servisní opravy.

V rozsáhlém portfoliu nabídky šperků a diamantů se u BENY jako klenoty skvějí i prvotřídní hodinky.

Pánskou noblesu podtrhují např. hodinky Zenith DEFY EL PRIMERO 21 ROSE GOLD. 681 200 Kč. Snoubí v sobě dokonalost dvou přesných strojků pro běžný chod a chronograf v lesku 18karátového zlata s růžovým nádechem.

Obdivuhodné jsou také dámské ultra tenké hodinky Zenith ELITE LADY MOONPHASE 161 200 Kč s indikací měsíční fáze a brilantně řezanými bílými diamanty, upravené korunkou a sadou rámečků.

Z kolekce dalšího švýcarského mistra Parmigiani na sebe svým vzhledem upozorňují dámské hodinky TONDA MÉTROPOLITAINE SÉLÈNE ROSE GOLD 768 000 Kč. Růžové zlato, umělecky propracovaný rámeček a zobrazení měsíčních fází jasně definují, že už samy o sobě jsou elegantně rafinovaným stvořením.

Promyšlené je však zaměření hodinek i u značky Chopard kolekce Happy Sport. Už víc než 20 let naznačují, že pohyb a luxus nemusejí být v rozporu. HAPPY SPORT MEDIUM AUTOMATIC TWO TONE 415 000 Kč lákají dámy stříbrně tónovaným ciferníkem klasického střihu, jenž zlehka zvýrazňuje sedm pohyblivých diamantů. To vše v růžovozlatém pouzdře.

Oslavou partnerství Chopardu s automobilovým závodem Mille Miglia je pak limitovaná edice pánských hodinek MILLE MIGLIA 2019 RACE 181 000 Kč buď s nerezovým povrchem, nebo v kombinaci s 18karátovým zlatem. Masivní, voděodolné a s dvoudenní rezervou chodu.

Výrazný tvar mají i hodinky známé švýcarské značky Bell & Ross. Svou robustnější zaoblenou hranatostí dávají najevo, že kladou důraz na odolnost vyžadovanou v leteckém odvětví. Tak je to i u typu BR03-92 NIGHTLUM 95 200 Kč, který vyniká skvělou čitelností v noci díky matnému černému pouzdru a jedinečnému fosforeskujícímu jasu čísel a ručiček.

 

Dámskému vkusu zas spíše vyhoví hodinky BR S DIAMOND EAGLE 70 200 Kč ve variantě modré, bílé, šedé a růžové, inspirované nebeskými sférami a doplněné blyštivými diamanty.

 

Zaujmou však i hodinky Corum. Již dlouho vynikají unikátní designovou odlišností v mnoha variantách. ADMIRAL’S CUP LEGEND 47 WORLDTIMER 287 500 Kč s titanovou, či navíc s 18karátovou lunetou, možností zobrazení dvou časových pásem a indikátorem důležitých hlavních měst jsou perfektním doplňkem solidního muže.

Pro moderní ženu s citem pro krásu a dokonalost budou naopak exkluzivní praktickou ozdobou hodinky CORUM BRIDGES GOLDEN BRIDGE 1 045 000 Kč se sofistikovaným vzezřením, zlatými komponenty strojku a stejně tak 18karátovým rámečkem.

S hodinkami MONACO CALIBRE 11 CHRONOGRAPH 136 900 Kč se značka TAG Heuer propojená s automobilovým sportem vrací ke svým kořenům. V hodinkách rezonuje typ z roku 1969 s prvním čtvercovým vodotěsným chronografem a korunkou záměrně umístěnou vlevo pro zdůraznění, že hodinky není třeba natahovat. Právě takové uvidíte v legendárním filmu LeMans na ruce herecké hvězdy Steeva McQueena.

Současná anglická herečka a modelka Cara Delevingne zas nedá dopustit na hodinky TAG Heuer CARRERA LADY 46 900 Kč. Jsou příjemně útlé (36 mm), mají vylepšený design a čitelnost ciferníku. Mladá herečka na nich oceňuje jejich eleganci, lehký dotek barvy, vkusný náramek z nerezové oceli a hlavně vzhled, který ženám umožňuje nosit tyto hodinky k různým outfitům.

 

BENY prodejny

Václavské náměstí 52, 110 00 Praha 1

www.hodinky-beny.cz

 www.beny.cz

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.