#Startupy

UP Business Camp je v plném proudu

KN24.11.2023

Podnikatelé, studenti a nadšenci do umělé inteligence POZOR! Dnes se v Olomoucké Pevnosti poznání koná konference UP Business Camp, která je skvělým programem pro všechny, kteří se zajímají o úspěšné podnikání . Letos je hlavním tématem umělá inteligence a její využití ve světě byznysu. Pokud si pospíšíte, ještě stihnete inspirativní přednášky a workshopy a budete mít možnost navázat kontakty se zajímavými lidmi z oboru.

UP Business Camp je v plném proudu 1 fotografie ve fotogalerii

Na letošním ročníku konference se můžete těšit na významné hosty. Jakub Dohnal, řídící partner advokátní kanceláře ARROWS ETL Global, přiblíží praktické využití systému chatGPT, Richard Laně, zakladatel barbershopu, s Vámi bude sdílet své tajemství úspěchu a Alexandr Dobeš z IBM promluví o digitální evoluci v době umělé inteligence.

V rámci UP Business Campu se koná také Souboj startupů, který nabízí nejen šanci na finanční odměnu ve výši až 200 000 korun, ale také prostor pro budování sítě kontaktů, získání zpětné vazby od zkušených porotců a zlepšení prezentačních dovedností. Výsledky a úspěšné projekty budou prezentovány před investory na Gentlemen’s Clubu, který organizuje Okresní hospodářská komora Olomouc. Celý program UP Business Campu naleznete ZDE.

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.