Kam se řítí, nejsme v řiti? Pozn. silikonové

Publikoval mvranova28.12.2018
Silikonové krásky zavítaly do pražského privátu. Českým klientům otevřely dveře a svá lože k robosexu – trendu, který se aktuálně šíří Evropou. Pytel se sexuálními roboty se roztrhl. Křižujete se nebo je to pro vás v pohodě? Já zatím dumám...

Ovládnou roboti sexbyznys?Robotický průmysl zaměřený na sexuální panny a roboty zažívá celosvětový boom. Asijská vlna sexdolls zasáhla svět. V přímém přenosu můžeme sledovat miliardový boj, jehož cílem je nejdokonalejší robožena s umělou inteligencí.

V hlavních městech Evropy vznikají nevěstince, kde už nepracují jen živé kněžky lásky. V některých jsou k uspokojení sexuálních tužeb k dispozici pouze měkké a voňavé silikonové panny, které jsou beze slov svolné ke všemu. Jak je to s prostitucí 21.století u nás?

Na ulici holku nekoupíš


Z pražských ulic v posledních letech téměř zmizely prostitutky. S nejstarším řemeslem se můžete potkat jen v okolí Hlavního nádraží nebo Karlova náměstí. Počet prodejných žen neklesá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Přesunuly se do nočních klubů a soukromých bytů.

Do Prahy za levným sexem


Naše hlavní město je na mapě sexuální turistiky dlouhodobě oblíbenou destinací. Důvodem je především zdejší tolerance k prostituci a nízké ceny.

„Pouze v Praze sexuální služby nabízí zhruba 25 tisíc lidí, z toho je 600 prostitutů,“ říká Libor Balga, zakladatel Spolku pro ochranu žen.

Jsi nebo nejsi v Naughty Harbor nevěrný?


Dát průchod své erotické fantazii trochu jinak, s dokonalou (aspoň z fotek vidím dokonalost ;)) silikonovou prostitutkou, můžete už i v Praze. Za necelé 2 tísíce. Letos zde otevřel diskrétní prostor podnik Naughty Harbor. Speciálně hygienicky ošetřené sterilní panny si zde můžete nejen vyzkoušet, ale i zakoupit. Na webových stránkách podnik slibuje netradiční erotický zážitek bez nervozity a pocitu nevěry, které klient může čelit na běžném privátu.

Zájem je velký. Otázkou zůstává, zda se jedná o jednorázovou zvědavost, nebo Češi najdou v sexuálních panenkách dlouhodobé zalíbení jako třeba Japonci, kteří si se svou oblíbenou sexdoll vyjdou klidně na rande.

Éra robosexu


Nahradí technologický sex v budoucnosti ten lidský? Někdo tvrdí, že jde jen o moderní fetiš a novou formu onanie, že sex s živým partnerem nikdy nic nenahradí.

Konzervativní vědci bijí na poplach, že robosexualita může urychlit rozpad už teď silně narušeních intimních vazeb a zdeformovat naše emoce, pocity, vztahy netušenými směry.

Feministky upalují nevinné silikonové panny a vykřikují hesla o degradaci přirozené ženské krásy.
Oproti tomu technologický guru a ředitel společnosti Intelligent Toys David Levy předpovídá do roku 2050 umělou humanoidní společnici každému muži. Podle něj mohou technologie člověku obzory v sexu naopak rozšířit a pomáhat.

Sex s roboty už není sci-fi a robosex nastoluje pro moderního člověka nové etické výzvy a otázky. Zanořit se do černé silikonové díry (dámy prominou) - ano či ne?

28.12.2018

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

mvranova

mvranova
Počet článků
13

Chcete psát vlastní blog?

Přidejte se
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.