#Lidé a projekty

FUCKUP NIGHTS

Jack Jakobsen3.5.2018

FuckUp Nights je koncept pravidelných přednášek, během nichž se zajímavé osobnosti veřejného života dělí o své největší životní chyby, prohry a neúspěchy v životě i v práci.

FUCKUP NIGHTS 1 fotografie ve fotogalerii

Založilo jej v roce 2012 pět přátel z Mexico City, kteří nejprve v úzkém kruhu hovořili o svých nezdarech. Kruh se ale neustále rozšiřoval a teď zahrnuje 80 zemí světa. Každý měsíc na FuckUp Nights v jednotlivých městěch vystoupí 3-4 osobnosti a vypráví o svých chybách a škobrtnutích. Koncem roku 2014 je začal v Praze pořádat Tomáš Studeník. Od té doby jich po městech celé České Republiky proběhlo přes čtyřicet, před více než desíti tisíci mladými lidmi, kteří si poslechli na 150 zbabraných příběhů.

Na FuckUp Night již vystoupila Eva Samková, Tomáš Čupr, Pasta Oner, Aňa Geislerová, Zbyněk Frolík a další desítky osobností českého byznysu, kultury, sportu a života.

KOHO UVIDÍTE?

Na brněnské FuckUp Night konané 16. května při příležitosti Veletrhu Věda Výzkum Inovace 2018 vystoupí náměstek primátora města Brna Matěj Hollan, mág virálních videí s milionem shlédnutí Michal Orsava, psycholog s vlastní židlí Patrik Procházka a nebo právnička z New Yorku co se dala na dráhu standup comedy Nora Kurzová.

KDE SE DOZVÍM VÍC?

Na Facebookové události akce ZDE

KDE KOUPIT LÍSTKY

Lupeny seženete jen na internetu zde: ZDE 

POZOR, prodej končí 15. Května.

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.