#Lifestyle

George Prime Burger - Na skvělý burger do Vodičkovy

Kamil Komenda14.11.2017

Rozmanitost nabídky pohostinství v centru Prahy nedávno obohatil nový stylový podnik. Už z dálky je jasné, že ve Vodičkově 32 naproti „Myšákovi“ vznikl ráj prvotřídních burgerů. Pro svou kvalitu má příznačný název George Prime Burger.

George Prime Burger - Na skvělý burger do Vodičkovy 3 fotografie ve fotogalerii

Milovníkům masových pochoutek se jistě hned vybaví jiný podobný název vyhlášené restaurace v Platnéřské ulici – George Prime Steak. Pochopitelně nejde o náhodu, naopak, o úmysl rozšířit nabídku kulinářských požitků o populární podobu precizně zpracovaného prvotřídního hovězího.

V George Prime Burger servírují svým hostům poctivé, ručně dělané burgery z nejlepších řezů hovězího masa plemene Black Angus. Pookřejí zejména ti, kteří dbají na co nejlepší původ surovin. Maso pro burgery je stoprocentně bez steroidů a hormonů.

„Domácí“ příprava znamená, že se v kuchyni vyhýbají polotovarům, náhražkám a jen těžko byste zde našli pootevřené konzervy. Stejně jako v kuchyni bratrského George Prime Steaku tu věří, že dokonalý chuťový požitek je možné vykouzlit jen z čerstvých surovin a okořenit jej lze pouze nabídkou omáček vyvinutých a připravených na základě nezaměnitelných vlastních postupů. Jen kečup a hořčice jsou výjimkou, avšak i ty mají prvotřídní kvalitu.

Šťavnaté vysoce kvalitní maso a vlastní omáčky pak v George Prime Burgeru doplňuje jedinečné pečivo. Do takového se jinde nezakousnete! Nalezení té nejlepší chuti, konzistence a vzhledu věnovali v nové burgrárně ve Vodičkově ulici maximální pozornost. Díky dlouhodobému vývoji vznikly zcela originální „squishy buns, které zdobí a dodává jim osobitou chuť poprašek z kaštanové mouky.

K dokonalému zážitku z lahodných a skvěle upravených burgerů patří také milá obsluha a osobité prostředí. V prostoru, kde prim hraje dřevo, červené potahy, příjemně usměrněné energií nabité osvětlení a vkusná výzdoba, chutná cokoliv z nabídky znamenité restaurace hned dvakrát. Interiér ve stylu „New American Dinner“, který dotvářejí kovové prvky nábytku a elektrického vedení, působí hřejivým domáckým dojmem.

Pozná to každý, kdo jen letmo z ulice do prostor restaurace přes velká okna nahlédne. A pokud tak činí mezi 11. a 23. hod., pak jen těžko odolá, aby nevstoupil a některý z úchvatně vypadajících čerstvých burgerů neochutnal.

www.georgeprimeburger.com

 

DIANA MEDIA
 
Tel.: +420 605 982 457

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.