Lifestyle

Hotel Galant****

Publikoval Kamil Komenda6.11.2017

Ať už jste milovníkem dobrého vína, piva či gastronomie, vyrážíte na romantický pobyt nebo pořádáte mezinárodní konferenci, v příjemném prostředí Hotelu Galant****, situovaném v malebném historickém centru Mikulova, se Váš pobyt promění v jedinečný zážitek.

Hotel Galant**** 6 fotografií ve fotogalerii

Hotel obklopují překrásné městské domky, jimiž je Mikulov pověstný, což vytváří útulnou a přátelskou atmosféru. Můžete si vybírat ze 125 pohodlných pokojů nadstandardní velikosti, v nichž se budete cítit jako doma. Jsou vybaveny minibarem, interaktivním PC/TV, Wi-Fi i pevným připojením k internetu a prvotřídní bio kosmetikou. V pokojích typu Deluxe si Vaše ráno můžete zpestřit přípravou espressa z instalovaného kávovaru s výběrem z několika druhů kvalitní kávy, čajů a minerálních vod jako pozornost podniku. Ve většině pokojů si navíc můžete vychutnat nádherný výhled na celé město i okolní pálavské vinohrady.

Luxusní střešní wellness

Poklad hotelu se ukrývá ve třetím a čtvrtém patře budovy. V tomto nevšedním wellness centru o ploše 700m2 se Vám dostane kýžené relaxace a odpočinku. Přímo na střeše budovy na Vás čeká prosluněná terasa, zastřešený bazén a tři vířivky, každá až pro 5 osob, odkud můžete zhruba z patnáctimetrové výšky pozorovat nejkrásnější dominanty Mikulova. Kromě celkové regenerace těla můžete ve zdejším wellness udělat i něco pro svou krásu a zdraví. Na výběr máte z pestré nabídky zeštíhlujících a detoxikačních programů, koupelí, zábalů, masáží, kosmetiky i několika druhů saun.

Ideální pro jakoukoli událost

Díky nedalekým hranicím s Rakouskem a relativní blízkosti Slovenska je Mikulov také ideálním místem pro pořádání mezinárodních firemních, společenských nebo rodinných akcí. Hotel disponuje devíti salonky pro 10 – 120 lidí a klimatizovaným konferenčním sálem až pro 500 osob, vybaveným moderní audiovizuální technikou. Návštěva našeho vinného sklepa pro Vás bude nevšedním zážitkem v podobě tradiční moravské veselice s cimbálovou muzikou a ochutnávkou vynikajících místních vín.

Lahodné domácí jídlo, pivo i víno

Tradiční místní kuchyně ve vyhlášené pivovarské restauraci rozmazlí Vaše chuťové buňky delikatesami připravenými z těch nejlepších lokálních produktů. Zážitek vhodně doplníte ochutnávkou piva z pivovaru umístěného přímo pod restaurací. Můžete také okusit mnohokrát oceňovaná vína ze zdejší vinařské oblasti, která Vašemu pobytu dodají úplně jiný rozměr. Stylová vinárna s otevřeným grilem, pravidelnými degustacemi a cimbálovou muzikou Vás okouzlí a umožní Vám vychutnat si jedinečné prostředí Mikulova plnými doušky.

Oceňovaný hotel

V roce 2016, v rámci celosvětového finále prestižní soutěže Energy Globe Award o ekologického „Oscara“, se hotel vyšplhal do trojky nejlepších. Zaujal komplexností řešení, kterými chrání životní prostředí, i nízkými provozními náklady, kterých dosahuje využíváním přebytků tepla, odpadních vod a skleníkových plynů.

V březnu letošního roku se hotelu podařilo dosáhnout dalšího úspěchu. Na základě hlasování veřejnosti si v pražském divadle Royal přebíral cenu pro nejlepší čtyřhvězdičkový hotel na jižní Moravě a zařadil se tak mezi nejlepší hotely v České republice.

Pokud chcete prožít výjimečný pobyt na výjimečném místě, hotel Galant je pro Vás tou pravou volbou!

www.galant.cz

Tomáš Sedláček

Marketing & Revenue Manager

Tel: +420 519 323 353 / Mobil: +420 723 922 426

E-mail: sm@galant.cz / www.galant.cz

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia