#Tech

Integrace vozového parku Anytime carsharing v apliakci PID Lítačka

Luboš Maňák6.2.2024

Integrace carsharingové služby Anytime do aplikace PID Lítačka představuje významný krok k posílení multimodální dopravy v Praze a Středočeském kraji. Tato spolupráce otevírá cestujícím nové možnosti, jak efektivně kombinovat různé formy dopravy a zároveň přispívá k udržitelnějšímu a flexibilnějšímu pohybu po městě.

Integrace vozového parku Anytime carsharing v apliakci PID Lítačka

Aplikace PID Lítačka od Operátora ICT (OICT) slouží jako šikovný nástroj pro cestování po Praze a Středočeském kraji. Nabídne nejvýhodnější a nejrychlejší spojení, které optimalizuje kombinaci městské a veřejné hromadné dopravy, vlaků, taxi, pěší chůze, sdílených i vlastních aut a kol. Tato novinka přinesla hladkou a efektivní dobu cestování a snížila environmentální stopu osobní dopravy. Nově nyní nabízí i možnosti dopravy sdílenými vozy prostřednictvím služby Anytime. Tyto vozy můžete snadno rezervovat, odstartovat a na konečné trasě zaparkovat, třeba přímo před domem nebo nedaleko nejbližší stanice MHD.

Carsharing Anytime, který se nyní stává součástí ekosystému PID Lítačka, nabízí stovky hybridních vozů s automatickou převodovkou, dostupných po celé Praze. Uživatelé aplikace mohou snadno najít, rezervovat a odstartovat vozidlo přímo ze svého mobilního telefonu, což značně zjednodušuje proces půjčení auta. Tato služba je ideální pro ty, kteří potřebují flexibilní dopravu na krátké vzdálenosti, čelí omezenému času nebo potřebují přepravit těžší zátěž.

Výhody integrace Anytime carsharingu do PID Lítačka jsou nasnadě. Zaprvé, uživatelé získávají přístup k širší nabídce dopravních možností prostřednictvím jediné aplikace, což usnadňuje plánování cest a kombinaci různých dopravních prostředků. Zadruhé, tato integrace podporuje ekologickou dopravu tím, že nabízí alternativu k vlastnictví auta a potenciálně snižuje počet soukromých vozidel na silnicích. Třetí výhodou je zvýšení efektivity cestování díky možnosti kombinovat carsharing s veřejnou dopravou, což může vést k rychlejším a pohodlnějším cestám po městě.

Anytime carsharing je pro rozsáhlý logistický komplex Prahy a Steřdočeského kraje důstojným partnerem. Jde o dynamicky rozvíjející se firmu, která poskytuje nejen flexibilní a ekologickou alternativu k tradičnímu vlastnictví auta, ale také aktivně rozšiřuje svůj vozový park o elektrická vozidla. To je optikou snahy o neustálé snižování emisí v městském provoze dalším významným benefitem. Integrací Anytime carsharingu do aplikace PID Lítačka se tak otevírají nové cesty k efektivnější a udržitelnější městské mobilitě. 

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.