#Lifestyle

Na vlnách relaxace a pohody

Redakce7.9.2017

Vstupte na palubu úchvatného odpočinku ve znamení noblesního ubytování a služeb, do Luxury Spa hotelu Olympic Palace. Ne náhodou se jeden z nejprestižnějších karlovarských hotelů jmenuje po luxusním a ve své době největším zaoceánském parníku Olympic. His

Na vlnách relaxace a pohody 6 fotografií ve fotogalerii

Vstupte na palubu úchvatného odpočinku ve znamení noblesního ubytování a služeb, do Luxury Spa hotelu Olympic Palace. Ne náhodou se jeden z nejprestižnějších karlovarských hotelů jmenuje po luxusním a ve své době největším zaoceánském parníku Olympic. Historie a dokonalá lázeňská současnost se v budově centru slavných lázních snoubí s neobvyklou lehkostí.

UŽ PŘI PŘÍCHODU K HOTELU ucítíte uvolněnou atmosféru odpočinku, u vchodu na vás ale navíc dýchne snaha majitelů hotelu blahodárně zapůsobit na ozdravení hostů také honosnou architekturou vnitřních prostor. Hotel měl velké štěstí, majitelky Marie a Berta Stadlerovy jej uvedly do provozu v roce 1910 v době největšího rozmachu Karlových Varů. Tehdy nesl název Germania. Se vznikem Československé republiky došlo ke změně jména podle tehdy proslulé zaoceánské lodě Olympic a také se proměnila ústřední socha pod krovem, a to v repliku známé sochy Svobody. Pak už pohnuté 20. stol. nepřálo ani soše, ani rozvoji hotelu. Až v roce 1991 je hotel prohlášen kulturní památkou a těsně po miléniu se započalo s jeho generální rekonstrukcí a přestavbou sousední budovy. Jako jeden celek je v roce 2015 Luxury Spa hotel Olympic Palace slavnostně otevřen.

 

RENOVACE HOTELU je znát v každém detailu, stačí vystoupat po schodech nebo se vyvést stylově upraveným výtahem a nahlédnout do některého z pokojů. Ty dvoulůžkové tu čekají na své hosty ve třech kategoriích. Hned vás zaujme nejen nábytek s patinovanou třešňovou dýhou, ale i ornamentální tapety a luxusní textilie. Vše je tak luxusní a přece příjemné, že se tu rázem budete cítit jako doma. Moderní technologie jsou umně ukryté. Přejděme ale ještě dál až k rozlehlejším a okouzlujícím Suite apartmánům. Prezidentský pokoj Olympic Suite má rozlohu 92 m2 a jeho zařízení je přímým odkazem na francouzskou secesi. V Junior Suite Skyfall vás zase zaujme nádherný loftový prostor a velké střešní okno.

KDYŽ JSME SI TROCHU po příjezdu odpočinuli, je dobré okusit i zde v Olympiku to pravé „lázeňské“, tedy zdejší nabídku balneo služeb. Těch tu nabízejí více jak sto. Do království ozdravení se vydáme do pomyslného podpalubí, do prostorného Lázeňského centra Hera s rozlohou více jak 800 m2.

Prim v léčbě tu hrají přírodní zdroje – a hlavně voda. Dokonce i ta minerální je zavedena přímo do budovy. Nejdříve se zastavme tam, kde lze podstoupit vstupní vyšetření, poté už může následovat konzultace u lékaře a první procedury. Specialisté i lékaři jsou tu k dispozici 7 dní v týdnu, načasují vám tedy jednotlivé kúry tak, abyste si svůj lázeňský pobyt vychutnali opravdu naplno. Dlouhé chvíle se nebojte, příjemně strávit čas lze také v hotelovém Wellness centru Apollo s jeho několika atrakcemi, včetně bazénu, vířivky, saun a solné jeskyně.

JE NA ČASE DOPLNIT ENERGII, a to tou nejlepší gastronomií v lahodně působícím prostředí hotelového Amadeus restaurantu. Nejenže je tu vše čerstvě připravené, ale jídelníček je doplněn navíc o superpotraviny. A jestli máte vzhledem ke svému zdraví speciální nároky, stačí se poradit s nutričním specialistou, kuchaři jeho doporučení hravě zvládnou. O pochoutky není nouze ani v Lobby baru Sebastian, zvláště jestli si chcete užít šálek skvělé kávy, doušek vynikajícího vína nebo některého z alkoholických a nealko drinků v útulném prostředí v anglickém stylu.

TO ALE ZDALEKA NENÍ VŠE, čím vás v hotelu se skvělou polohou v centru Karlových Varů překvapí. Zvlášť pokud máte děti. Služby uzpůsobené pobytům rodinám s dětmi jsou v Olympic Palace nadstandardní. Malí návštěvníci tu mají svůj klub, specialisté jim zajistí vhodné procedury a uvidíte, že po zdejších zdravých a chutných dobrůtkách se z dětských talířů jen zapráší!

V OLYMPIC PALACE se snaží vyjít hostům maximálně vstříc, můžete zvolit pobyt na jednu noc, nebo dlouhodobé lázeňské pobyty. A navíc vždy, když se vrátíte, bude vás čekat nejen skvělý odpočinek, ale i nějaký bonus. Stačí si při druhém pobytu pořídit věrnostní kartu.

LUXURY SPA HOTEL OLYMPIC PALACE V BODECH:

HOTEL SE NACHÁZÍ V CENTRU KARLOVÝCH VARŮ

 • Dvě citlivě zrekonstruované budovy hotelu nabízejí tři kategorie luxusních pokojů Double a dva originální pokoje Suite s bohatým moderním vybavením
 • Kratší hotelové pobyty lze zpestřit Poznávacími a Wellness či Relax balíčky
 • Dlouhodobé lázeňské pobyty na 4, 6, 11 a více nocí nabízejí množství procedur spolu s lékařským vyšetřením, plnou penzí či polopenzí
 • Vstup do Wellness centra Apollon vždy v ceně pokoje (bazén, vířivka, sauny, solná jeskyně)

ROZLEHLÉ HOTELOVÉ LÁZEŇSKÉ CENTRUM HERA
NA PLOŠE VÍCE NEŽ 800 M2

 • V nabídce více než 100 lázeňských procedur (různé masáže včetně thajských, koupele, elektroléčba, rehabilitace, peelingy, zábaly, speciální procedury a diagnostika)
 • 4 speciální lázeňské programy zdravého životního stylu: Detoxikace, Omezení stresu, Redukce váhy, Zpomalení stárnutí
 • Karlovarské minerální voda dovedena až do hotelu
 • Lékaři a specialisté k dispozici 7 dní v týdnu

 

SALÓN KRÁSY APHRODITÉ BEAUTY

 • Kadeřnictví pro celou rodinu, Kosmetické ošetření pleti, Dokonalá péče o nehty

DĚTI VÍTÁNY!

 • Moderně vybavený dětský klub Leopold, dětské procedury pro nejmenší i teenagery pod dohledem zkušeného pediatra, v restauraci dětský bufet. V pokoji vše, co může malý host potřebovat – dětská vanička, nočník či redukce na WC, stupínek k umyvadlu, dětská kosmetika, župánek, dětské pantoflíčky a postýlka s dětským povlečením.

STYLOVÁ RESTAURACE AMADEUS A LOBBY BAR SEBASTIAN

 • Zdravé a chutné pokrmy z čerstvých surovin doplněné superpotravinami
 • Služby nutričního terapeuta
 • Pro alergiky alternativní strava bez alergenů

VĚRNOSTNÍ KARTA HOTELU PLNÁ BONUSŮ

Hotel Olympic Palace • Zámecký vrch 41 • 360 01 Karlovy Vary

www.olympic-palace.cz

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.