Lidé a projekty

Naďa Sedláčková - parfumerie ESTA V čem má navrch legendární parfumerie ESTA před e-shopy?

Publikoval Michaela Lejsková25.4.2017

Parfumerie ESTA byla otevřena v roce 2004 v samém centru Brna. V roce 2005 se součástí této parfumerie stal kosmetický salon Estée Lauder, jediný soukromý značkový salon této značky u nás.

Naďa Sedláčková - parfumerie ESTA V čem má navrch legendární parfumerie ESTA před e-shopy? 2 fotografie ve fotogalerii

V čem má navrch legendární parfumerie ESTA před e-shopy?

Parfumerie ESTA byla otevřena v roce 2004 v samém centru Brna. V roce 2005 se součástí této parfumerie stal kosmetický salon Estée Lauder, jediný soukromý značkový salon této značky u nás. Parfumerie ESTA si rychle vybudovala široký okruh zákazníků a stala se vyhledávanou jak pro komplexnost služeb, tak pro přístup k zákazníkům. Duší parfumerie se stala paní Naďa Sedláčková, která zde zúročila své celoživotní zkušenosti v tomto oboru.

Po změnách v roce 2012 se parfumerie na krátkou dobu přestěhovala do nových prostor na ulici Mečová, aby se v roce 2013 definitivně usadila v ulici Veselá 37. 

Současná podoba parfumerie ESTA má stejnou filosofii, jako v době svého vzniku. Příjemné prostředí, kde se zákazník cítí dobře, individuální přístup ke každému zákazníkovi, profesionální poradenský servis,prodej pouze originálních výrobků od oficiálních distributorů, pečlivý výběr jednotlivých značek a hlavně ochota a profesionální rady usměvavé paní Sedláčkové. Ta se snaží svoji parfumerii ESTA udržet i v nelehkém konkurenčním prostředí internetových obchodů či velkých řetězců. Jako profesionálka s 32letou praxí dovede přesně odhadnout přání či potřebu každé zákaznice. S velkým nasazením a ochotou se věnuje každé zákaznici, vyslechne ji a poradí a a bez nadsázky lze říct, že v mnoha případech tento vztah přerostl v přátelství.

Jak paní Naďa říká, měla to štěstí, že se práce u ní stala koníčkem.

Nosnou značkou s komplexním sortimentem dekorativní kosmetiky, péče i parfémů je u paní Sedláčkové luxusní francouzská značka GUERLAIN, která má již 188letou tradici. Tuto vlajkovou loď doplňuje francouzský ORLANE a

americký 3LAB. Z parfémů zde najdete luxusní značky HERMÉS, CARTIER, Atelier Cologne, Molinard, BOUCHERON, LALIQUE, PRADA a další. Poradenská činnost a častá líčení s předními českými vizážistkami jsou samozřejmostí a hojně zejména ženskými zákaznicemi navštěvovaná. Každý nákup je na požádání dárkově zabalen, čekajícím zákaznicím je nabídnuta voňavá káva.

Velkým oceněním pro parfumerii ESTA a paní Naďu osobně je široký okruh vracejících se spokojených zákazníků. Rovněž slova uznání a obdivu, která opakovaně zazněla z úst mezinárodního vizážisty firmy GUERLAIN, pana José Louis Yuveho, který již podruhé v tomto roce předváděl v ESTĚ světové trendy v líčení, jsou odměnou za její práci. 

 

Parfumerie ESTA

Veselá 37, 602 00 Brno,

tel. 603 796 221 

 

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia