#Lidé a projekty

Reshoper – veletrh a konference spojující e-commerce komunitu

Minulou středu pražské PVA Expo skutečně praskalo ve švech, protože se konal šestý ročník veletrhu a konference Reshoper, který nabídl návštěvníkům nabitý program od začátku až do konce.

Reshoper – veletrh a konference spojující e-commerce komunitu

Zdroj: Reshoper

I tento rok se pod záštitou společnosti Shoptet uskutečnil další ročník největšího e-commerce veletrhu a konference Reshoper, který už od rána nabídl skutečně nabitý a promyšlený program. Na veletrhu jsme měli možnost vidět více než 130 vystavovatelů napříč různými odvětvími. Od PR agentur, e-shopových řešení, marketingových agentur až po logistiku nebo také právní služby. Nabídka vystavovatelů byla skutečně rozmanitá a člověk měl možnost narazit téměř na všechny relevantní firmy z oboru na jednom místě.

Konference se nesla v tématice „Na vlně růstu“. Mohli jsme slyšet devět unikátních přednášek od firem, které se nebojí dělat změny a které se umí rychle adaptovat. Mezi přednášejícími byl například Ivo Mirena, CMO Shoptet se Zlatou Vavruškovou, CCO Shoptet. Dále také například Brand Managerka společnosti Knihobot Barbora Votavová, nebo také Martin Anderko, Head of Perfomance spoelčnosti GymBeam. Celou konferencí prováděla známá moderátorka Kateřina Boušková, která moderuje například pro společnosti Google, Airbank či Oriflame.

Zdroj: Reshoper

Naprosto důmyslná byla poradenská zóna, kde měli návštěvníci možnost setkat se s 25 Reshoper poradci, kteří s každým, kdo měl zájem probrali slepé uličky jejich podnikání případně doporučili vystavovatele, který by problém návštěvníka vyřešil. Mezi těmito poradci byl například Petr Handlíř – specialista na Facebook marketing, David Kočí – odborník na UX a CRO, Jakub Kantor – Brand Stratég a mnoho dalších zajímavých a inspirativních jmen.

Nechyběl ani partnerský program, na kterém se představili vystavovatelé s produktovými novinkami nebo případovými studiemi. Základní vstupenka nabízela taktéž možnost využít program „U stolku s CEO“, kde se návštěvníci mohli setkat s osmi zkušenými řediteli a ředitelkami velkých e-shopů. A to vše bylo doladěno neomezeným networkingem prostřednictvím aplikace Eventee.

 

Letošní ročník byl skutečně nabitý a jsme rádi, že jsme pro vás mohli být u toho.

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.