#Trhy

Trenýrkárna.cz: Přední český e-shop s pohodlným spodním prádlem expanduje do zahraničí

Tisková zpráva15.11.2023

Trenýrkárna.cz zažívá dynamický růst a expanzi. Po úspěšném vstupu na trhy Německa a Rumunska nyní rozšiřuje svou působnost do Slovinska a připravuje se na vstup do Polska, Chorvatska a Nizozemska. To podporuje nové distribuční centrum ve Zdicích.

Trenýrkárna.cz: Přední český e-shop s pohodlným spodním prádlem expanduje do zahraničí 1 fotografie ve fotogalerii

Ruslan Skopal, CEO společnosti Trenýrkárna.cz, zdůrazňuje, že růst firmy je stabilní a působení na českém i zahraničním trhu je úspěšné. Za rok 2022 prodala firma 1 milion kusů spodního prádla s tržbami dosahujícími 200 milionů Kč. Tržby v prvních třech kvartálech roku 2023 vzrostly meziročně o 13%, což je v současných náročných podmínkách pozitivní výsledek.

V rámci expanze se Trenýrkárna.cz zaměřuje na posílení své pozice ve střední a východní Evropě. Tým společnosti se soustředí na poskytování kvalitních výrobků a snaží se adaptovat na místní trhy.

Nedeto: Nový brand pro zahraniční trhy

Jedním z klíčových kroků při vstupu do zahraničí bylo rozhodnutí, jaký zvolit název. Pro slovenský trh se rozhodli použít název "Trenírkáreň.sk", avšak pro ostatní trhy představili nový brand - Nedeto.

Značka Nedeto zaznamenala velký úspěch. Nabízí jednodušší varianty spodního prádla pro ženy, muže i děti a zaměřuje se na kvalitu a pohodlí. Nedeto nyní tvoří polovinu obratu v segmentu privátních značek.

Ve Zdicích byl otevřen moderní sklad

Významným krokem v rozvoji společnosti bylo otevření nového moderního skladu a distribučního centra ve Zdicích. Tento prostor o rozloze 1200 m2 zahrnuje i nové kanceláře a zajišťuje efektivnější logistiku a distribuci. Zvýšení kapacity a efektivity bude klíčovým faktorem pro budoucí expanzi.

 

Trenýrkárna.cz pokračuje v inovacích a vytváření strategických partnerství s cílem udržet svou pozici jako lídr na trhu se spodním prádlem v regionu.

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.