#B2C

Zásilkovna spouští vlastní e-shop

Kamil Chalupa23.10.2022

Zásilkovna, přední česká logisticko-technologická firma, spouští vlastní e-shop s desítkami nejrůznějších produktů. Na e-shopu mohou fanoušci Zásilkovny zakoupit praktické, originální a většinou také úžasně červené zásilkovňácké předměty.

Zásilkovna spouští vlastní e-shop

Na prodej jsou zde brandované věci do kanceláře, do přírody, pro radost a také pro ty nejmenší. Pro doručení zboží budou nakupující moci využít širokou síť výdejních míst Zásilkovny včetně více než 3 300 Z-BOXů a také doručení na adresu Zásilkovna domů. Doprava zakoupeného zboží je zdarma. Zásilkovna bude seznam produktů průběžně rozšiřovat.

„Lidé se nás často ptali, kde si mohou pořídit naše červené obrandované produkty. Největší poptávka byla po velkých taškách na přenos zásilek či po originálním flash disku ve tvaru dodávky. Rozhodli jsme jim přání splnit a nabídli cestu, jak si tyto produkty snadno pořídit. Na našem e-shopu máme nejen ikonické USB flash disky, ale také ve spolupráci s MIDU Games na míru dělané deskové hry, body pro miminka nebo stylový blok na paletě, který je doslova symbolem Zásilkovny. Věříme, že si lidé náš internetový obchod oblíbí. Jako dárek pro naše fanoušky máme dopravu zdarma,“ říká Milan Šmíd, marketingový ředitel skupiny Packeta.

E-shop Zásilkovny je rozdělen do pěti základních sekcí: „Do kanclu“ (např. USB flash disk „Z-BOX“, dřevěná propiska, lepicí páska, svinovací metr nebo šálek na kávu), Oblečení (trenky pro děti, dámy i pány nebo klobouk), „Po práci legraci“ (lipo bonbóny, plovoucí držák na nápoj, desková hra Kurýrova cesta, outdoorová lahev nebo deštník), „Další radosti“ (samolepky, kapesní hřeben nebo panák na krk kovový) a „Pro mrňata“ (plážový míč nebo bodýčko).

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.