Lifestyle

Zažijte výjimečný pobyt na výjimečném místě v Mikulově Hotel Galant****

Publikoval Redakce10.3.2017

Zažijte výjimečný pobyt na výjimečném místě v Mikulově.

Zažijte výjimečný pobyt na výjimečném místě v Mikulově Hotel Galant**** 1 fotografie ve fotogalerii

Zažijte výjimečný pobyt na výjimečném místě v Mikulově

Hotel s rodinnou atmosférou, ideální pro romantický víkend ve dvou, aktivní pobyt pro skupinku přátel milující dobré víno, pivo a gastronomii, ale i pro pořádání velkých mezinárodních konferencí.

I to je hotel Hotel Galant****, sídlící v malebném Mikulově, přezdívaném také jako hlavní město Moravy.

Hotel je velmi vkusně a citlivě zasazený do historické měšťanské architektury, díky čemuž působí útulně a přátelsky. V kterémkoliv ze 125 útulných, ale zároveň nadstandardně velkých pokojů se budete cítit jako doma a naleznete zde vše, co od 4* hotelu očekáváte. Mimo jiné jsou pokoje vybaveny interaktivním PC/TV, wi-fi a pevným připojením na internet, minibarem atd.  Na pokojích typu Deluxe si Vaše rána navíc můžete zpestřit přípravou kvalitního espressa z instalovaného kávovaru a jako pozornost je tu připravena i minerální voda zdarma. Navíc má většina pokojů nádherný výhled na celé město, pálavské vinohrady a široké okolí.

Wellness na střeše

Poklad hotelu se ukrývá ve třetím a čtvrtém patře budovy. Originální wellness centrum, rozkládající se na 700 m2, nabízí příjemnou relaxaci, regeneraci a nekonečný odpočinek. Luxusní, prosklený, zastřešený bazén s protiproudy a chrličem vody, tří kvalitní vířivky až pro 5 osob, se nachází přímo na střeše budovy, kde z výšky přibližně 15 metrů můžete sledovat nejkrásnější dominanty Mikulova, jako je mikulovský zámek, Kozí hrádek nebo Svatý kopeček. V našem wellness centru si můžete nejen odpočinout, ale udělat i něco pro svou krásu a zdraví. Stačí si vybrat z nabídky zeštíhlujících a detoxikačních programů, koupelí, zábalů, masáží, kosmetiky a saun.

Ideální partner pro Vaši konferencí

Poloha na hranici s Rakouskem a kousek od Slovenska dělá z Mikulova ideální místo pro kongresy, konference, firemní, společenské i rodinné akce. K dispozici máme devět salonků pro 10–120 lidí a klimatizovaný konferenční sál až pro 500 osob, vybavený moderní technikou. Tradiční vinný sklep pro 200 osob poskytne výjimečný zážitek z jižní Moravy po dobu tradiční moravské veselice s cimbálovou muzikou a ochutnávkou místních vín.

Skvělé jídlo, vlastní pivo a víno

V naší restauraci rozmazlíme vaše chuťové buňky skutečnými delikatesami jak mezinárodní, tak i tradiční moravské kuchyně. Zážitek vhodně doplní ochutnávka piva z našeho minipivovaru. Nový rozměr vašemu pobytu dají lahodná vína ze zdejší vinařské oblasti, které výtečně chutnají v naší nově otevřené vinárně, kde lze posedět u vína, lahůdek z grilu a udírny u poslechu tradičního cimbálu, který hraje lidové, ale i světové hity do časných ranních hodin!

Fandíme ekologii

V celosvětovém finále prestižní soutěže Energy Globe Award o ekologického „Oscara“ jsme se dostali mezi nejlepší tři. Zaujali jsme komplexností chytrých řešení, díky nimž chráníme životní prostředí a minimalizujeme náklady mimo jiné i tím, že hotel a vinařství ke svému provozu využívají přebytky tepla, odpadní vody a také skleníkové plyny.

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia