Tech

Brodit – král mezi držáky

Publikoval PR1.9.2015

 Výrobci chrlí jedno příslušenství za druhým. Mezi takové patří i držák do auta. Ať už chcete upevnit v autě tablet nebo váš mobilní telefon, dobře si zvolte. Mezi TOP držáky osobně řadím právě ty od švédské společnosti Brodit. Důkazem je více n

Brodit – král mezi držáky 7 fotografií ve fotogalerii

 Výrobci chrlí jedno příslušenství za druhým. Mezi takové patří i držák do auta. Ať už chcete upevnit v autě tablet nebo váš mobilní telefon, dobře si zvolte. Mezi TOP držáky osobně řadím právě ty od švédské společnosti Brodit. Důkazem je více než 30 letá zkušenost s vývojem a výrobou uchycení všech druhů zařízení ve vozidlech (mobilní telefony, tablety, GPS navigace, odolných terminálů, krátkovlnné vysílačky a radiostanice apod.). Specifické pro tuto značku je výroba na míru, důraz na kvalitu a zachovává střízlivou cenu. Exportuje do více než 30 zemí světa.

 V České a Slovenské republice je výhradním zástupcem značky Brodit společnost Sunnysoft s.r.o. které děkujeme za zapůjčení testovaného zařízení. Ale abyste správně pochopili, proč píši právě o Brodit. Bez ohledu na fakt, že firma je více než ochotná poskytovat různé produkty na naše testování, sám osobně používám tyto držáky v celé naší dopravní firmě. Proto jsem se sám z vlastní vůle rozhodl podělit se s vámi o své zkušenosti.

Na začátku je vaše vozidlo v určité výbavě. Sám jsem nikdy nevlastnil žádné vozidlo v nadstandardní výbavě. Hlavními faktory pro mne jsou motor, bezpečí, prostor a další. Takže na místo navigace raději volím například výkonnější motorizace. Proto jsem rád, že mohu svůj smartphone/tablet použít jako multimediální centrum ve svém vozidle.  Na stránkách SunnySoft konfigurátor si zvolíte držák pro daný typ přístroje a následně klip (ProClip) na auto. Systém vám sám nabídce doporučení šité na míru.

Po zvolení produktů na vás čekají upřesňující informace. Jedná se například o aktivní nabíjení, kdy při vložení telefonu do držáku dosedne telefon přímo na nabíječku a tak máte vždy nabito.

Příklady užití, které sám používám:

Držák na iPhone 6+ a držák na iPad

Díky tomuto spojení a spojení s BT nebo AUX které dnes snad každé vozidlo vlastní dostanete možnost navigace, filmů, YouTube, komunikace, prostě všeho, nač si vzpomenete. Navíc využijete vlastních již zakoupených produktů.

Poslední novinkou značky Brodit je Brodit MultiMoveClip - adaptér pro použití více druhů držáků na jednom Proclipu. Jedná se o možnost střídání držáků ve voze dle požadovaného zařízení. Jde o to, že dříve se musel daný typ držáku sice jednoduše leč za použití šroubováku přesadit. Nyní je zde možnost jednoduše držák vyháknout z ProClipu a nasadit jiný. Výhodou je, že bez použití nářadí můžete vyměnit telefon za tablet apod.

Klady produktu:

Mobil se v držáku neklepe a nevibruje – což u některých nalepovacích univerzálních dělá

Díky kloubu nastavíte polohu, dá se natáčet.

Přesně vyroben na zařízení, skvělá je volba s nabíjením/bez nabíjení a navíc například u iPhone je volba s pouzdrem/bez pouzdra.

Zařízení je pevně uchyceno, v případě nehody nebo nenadálých situací se zařízení neuvolní a neohrozí posádku.

Možnost upevnění např. tabletu na opěrku a poskytnout tak pasažérům vzadu vyšší komfort.

Zápory:

Někdy delší dodací lhůta ProClipu pro netypické vozidlo, např. Citroen Jumpy 2015.

Na závěr bych se chtěl podělit o svou zkušenost. Své názory a postřehy vám sděluji upřímně a nejsem nijak motivován, abych někoho nebo něco zvýhodnil. Ale firma SunnySoft díky svým zaměstnancům má opravdu co nabídnout co se týče vás jakožto zákazníků. To je věc, která se nedá zaplatit nebo najít na e-shopech. Pokud vás nějaký držák osloví, zaujme, zavolejte do SunnySoftu nebo se běžte podívat na pobočku. Zaměstnanci jsou schopni vám přesně na vašem vlastním zařízení demonstrovat všechny možnosti uchycení. Pakliže vám nebude vyhovovat, mají další sortiment, ze kterého si určitě vyberete. Nenechejte svůj telefon jen tak někde volně položený v autě a nevyužitý. Vy své místo řidiče máte jisté, posaďte telefon také na svoje místo.

 

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia