Finance

CFO Congress - jaký byl?

Publikoval Marek Navrátil31.5.2019

CFO Congress - jaký byl? 2 fotografie ve fotogalerii

V reprezentativních prostorách České Národní Banky na Senovážném náměstí se 16. dubna 2019 uskutečnil již VIII. ročník odborného setkání finančních ředitelů.

Společnost Deloitte připravila pro téměř dvě stovky účastníků bohatý program, který reflektoval soudobé trendy v oblasti finančního řízení organizací. Perfektně připravený moderátor ČT Daniel Stach zahájil celodenní program odlehčeným interview s Davidem Markem, maratónským běžcem a hlavním ekonomem společnosti Deloitte. 

Témat jakými je Brexit, firemní kriminalita či predikce zvyšujících se mzdových nákladů se řečníci nedotýkali jen povrchně; auditorium napjatě naslouchalo špičkovým řečníkům, kteří svá témata žijí.

Musím ocenit nejen výběr moderátora, který byl i na panelovou diskusi finančních expertů výborně připraven, ale i výběr přednášejících - mým favoritem byl Subodh Kumar. Jeho vtipná přednáška na téma "Chovejme se jako vlastníci" byla odměněna bouřlivým potleskem, téměř ve stoje.

Jen málo networkingových akcí se může pochlubit kvalitním panelem expertů, zázemím a portfoliem účastníků.  Od finančních ředitelů startupů (jakým byl kdysi např. Creative Dock, Jiří Kuchyňa), Alzy, Jiří Ponrt ale i CFO Citibank, Michala Nebeského.

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia