Tech

Nový iPhone X nebude správně fungovat

Publikoval Jana Albrechtová24.10.2017

Nový iPhone X nebude správně fungovat dětem mladším 13 let. Jako každý rok, i letos touto dobou se všichni Apple nadšenci těší na nový model iPhonu. A těší se bez rozdílu věku. Někdo má zkrátka na nový model každý rok, někomu charisma udrží i stará pětka. O tom ale dnešní článek není, těch je ostatně teď stejně jako hub po dešti. Nový iPhone X má však jedno ALE.

Nový iPhone X nebude správně fungovat

Malé děti mají smůlu

Ne, že by nebyly určeny pro ně, to bezesporu jsou, nicméně rozpoznání obličeje, Face ID, které je jednou z nových vychytávek iPhonu a důvod, proč stojí 999 USD, na ně nefunguje.

Jak to?

Není zkrátka tak přesná. Nemusí totiž rozpoznat obrysy jemné dětské tvářičky, které v těchto letech nejsou ještě plně vyvinuty a které se tak rychle mění. 

Bezpečnější

Údajně bude Face ID bezpečnější než Touch ID, i když pravděpodobnost odemčení iPhonu někým cizím pomocí Touch ID je jedna ku 50.000, u Face ID to je však pravděpodobnost jedna ku milionu. A ne, iPhone X by neměl jít odemknout pomocí fotografie. Face ID navíc umožní pouze pět pokusů o odemčení, poté bude po vetřelci partnerovi vyžadovat číselný kód.

 

 

 

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia