Tech

Šifrovaný přenos dat zdarma

Publikoval Redakce6.4.2020

Kvůli koronaviru pracuje stále více lidí z domova. Mělnická IT firma nabízí aplikaci na šifrovaný přenos dat zdarma.

Šifrovaný přenos dat zdarma 1 fotografie ve fotogalerii

Pandemie koronaviru zásadně ovlivňuje pracovní životy Čechů. Stále více firem nařizuje tzv. home office. IT experti z mělnické firmy CNS a.s. na aktuální situaci reagují tím, že zdarma poskytují zaměstnancům a podnikatelům speciální aplikaci, která zašifruje citlivá data.  

Lidé pracující z domova se najednou nachází mimo bezpečnou firemní síť. Je teď pro ně složité a nové dodržovat zásady kybernetické bezpečnosti. „Rozhodli jsme se nabídnout naší aplikaci Safety4Transfer zdarma všem, kteří jsou v současné chvíli ochromeni koronavirem a nuceni k plošným home officům a pracím na vzdálený přístup,“ říká Jakub Voleman, IT specialista ze společnosti CNS a.s.

Aplikace Safety4Transfer umožňuje díky špičkové šifrovací technologii bezpečný přenos dat mezi dvěma a více uživateli v neomezeném množství a objemu. „Díky tomu mohou bez rizika potenciálního hackerského útoku pracovat s citlivými daty například zaměstnanci státní správy, zdravotnictví či daňoví poradci,“ dodává Voleman.

IT společnost CNS a.s. působí na evropském trhu od roku 1993, dnes působí i v USA. Mezi hlavní činnosti patří šifrování souborů a přenosy dat, vývoj software na zakázku pro zdravotnictví, automobilový průmysl, bankovnictví, veřejnou správu a logistiku.

 

Komentáře (0)

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Partneři magazínu
další partneři
© 2017 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.
made with    by esmedia