Jak si CHYTŘE snížit daň ze zisku z akcií? | Radovan Vávra

15.2.2022 09:04Dvě základní rady Radovana Vávry zní: "Nečumte do těch aplikací a chytře si snižte na konci roku základ daně." Jak správně zdanit investice je docela oříšek a věřte nám, že to málokdo dá na první pokus správně. Pokud ale chcete legálně snížit daňový základ pro výpočet daně ze zisku z akcií, podívejte se na toto video.
Jak investovat v roce 2022

Jak investovat v roce 2022

15.2.2022 09:08Americký trh zaznamenal v roce 2021 svá maxima, některé akcie se nacházejí v bublině, zatímco mezinárodní trhy nejsou vysoce nadhodnocené. Přestože nízké úrokové míry vedou k růstu cen finančních aktiv, investoři by se měli ujistit, že vlastní hodnotu, protože propad či krize by mohla odstartovat margin calls (snižování dluhů) a výprodeje akcií. Dlouhodobý úspěch při investování do akcií v roce 2022 se opět bude řídit dle valuací budoucích zisků podkladových společností.
Samoživitelka má stamilionový byznys: Chci ženy vrátit ke strojům, vozit oblečení z Číny je hloupé

Samoživitelka má stamilionový byznys: Chci ženy vrátit ke strojům, vozit oblečení z Číny je hloupé

15.2.2022 09:10První věc jsem ušila ve čtyřech letech, vše co dnes vyrábíme umím i ušít. Bavlna se násobně zdražila, množství, které spotřebováváme, je obrovské, biobavlna není ekologičtější tím, že je přírodní. Chci vrátit české ženy k šicím strojům a naučit je šít, říká Petra Plemlová, matka čtyř dětí, která založila textilní firmu Unuodesign.cz v době, kdy ji a její děti opustil partner a ona potřebovala rodinu uživit. Vymýšlíme věci tak, aby obstály v asijské konkurenci, vozit módu z Asie je hloupé chování, naše oblečení bude lépe ušité, dodává.
Prostor Ondřeje Tesárka #17 - Michael Rostock Poplar

Prostor Ondřeje Tesárka #17 - Michael Rostock Poplar

15.2.2022 09:11Micheal Rostock Poplar je investor, který nemá vlastní Wikipage, takže nemám odkud vykopírovat popisek. Tudíž ho nechám, ať se vám představí sám. Beztak ho znáte z televize.
Čupr: Chci s Rohlíkem dobýt Evropu a ukázat, že Česko může být extra třída. Už mi nebouchají saze

Čupr: Chci s Rohlíkem dobýt Evropu a ukázat, že Česko může být extra třída. Už mi nebouchají saze

15.2.2022 09:12Doufáme, že většinu Evropy dobudeme, jsme ale na začátku, nežene mě být první, ale dělat dobrou službu a kultivovat online trh potravin v Evropě. Kvalitou byznysu bychom i bez pandemie byli tam, kde jsme dnes, co se ale změnilo, je zájem investorů, strhla se jejich bitva, říká Tomáš Čupr, zakladatel a CEO Rohlik Group. Mám misi, chci ukázat, že i Česko může být extra třída, že i tady mohou vznikat světové firmy, dodává.
FASCINATING ACADEMY

FASCINATING ACADEMY

21.5.2019 07:33
Sedm hříchů

Sedm hříchů

7.4.2019 22:30
Co je vlastně Fashion in the Box?

Co je vlastně Fashion in the Box?

14.9.2017 23:21

Máte rádi dárky? A věděli jste, že můžete obdarovávat své milované nejen v den narozenin a na Vánoce? Stačí, když u Fashion in the box koupíte pro milovanou osobu voucher a ona bude dostávat dárky, rozumějte značkové oblečení, v pravidelných intervalech. To je perfektně dávkované překvapení, co myslíte? Seznamte se s jedním ze zakladatelů projektu Ondřejem Holbíkem. Jeho odpovědi najdete na našem webu.

Mallcon - nový koncept e-mail marketingu

Mallcon - nový koncept e-mail marketingu

14.9.2017 23:22

Projekt Mallcon, který vznikl pod rukama Jakuba Horkého a Dory Štanclové, se specializuje na efektivnější e-mail marketing. Více najdete na našem webu.

 

TOPGAL

TOPGAL

14.9.2017 23:07

V době vytváření rozhovoru proběhla akce mladých sprejerů na oživení prodejny. Rozhovor s panem Brychtou najdete na naše webu.

AVITO - František Vybíral, CEO

AVITO - František Vybíral, CEO

14.9.2017 23:04

František Vybíral je jednatel společnosti Avito, která se specializuje na tvorbu kompletních internetových řešení od webových stránek a e-shopů, až po software na míru a B2B integraci. Tato řešení přináší manažerům firem dokonalý přehled o všech procesech. Příběh najdete na našem webu.

Copywriting.cz

Copywriting.cz

14.9.2017 23:11
CARTec motor, s. r.o.

CARTec motor, s. r.o.

14.9.2017 23:14
Unipar

Unipar

14.9.2017 23:15

Od výroby briket, přes vosk se šňůrkou z boty až po výzdobu největšího mrakodrapu světa. I tak by se dala popsat cesta k úspěchu majitele společnosti Unipar Miroslava Šuplera. Celý příběh najdete na našem webu.

Next Vision

Next Vision

14.9.2017 23:17

Podnikat začal už v prvním roce na vysoké. Za rok zaměstnával své spolužáky a známé. Petr Myšák se vymyká běžnému stereotypu studenta ČVUT, na kterém vystudoval obor Web a multimédia. Příběh o majiteli Petrovi Myšákovi najdete na našem webu.

HAJDIK a.s.

HAJDIK a.s.

14.9.2017 23:20

Pořádně živo je v jedné z budov v Průmyslovém areálu v Jablůnce u Vsetína. Zaměstnanci společnosti LAKOVNA HAJDÍK s. r. o. tam v letošním roce dokončili vysoce moderní výrobní robotické linky. Celkem třetí, kterou v jablůnecké firmě, zabývající se povrchovými úpravami za pomoci mokrého lakování, využívají. Pro společnost je to další krok k celkovému rozvoji. Už dnes je podnik s více než 200 zaměstnanci největší zákaznickou lakovnou v České republice a jednou z největších v Evropě. Více o Lakovně Hajdík najdete na našem webu.

Alca plast, s.r.o.

Alca plast, s.r.o.

1.10.2017 21:49

„Sehnat do firmy kvalitního a kvalifikovaného pracovníka je v České republice dnes téměř nadlidský výkon“ říká v rozhovoru František Fabičovic, generální ředitel společnosti Alcaplast. Více o Alcaplastu a jeho řešení najdete na našem webu.

© 2024 BYZMAG.cz, Všechna práva vyhrazena.